Agenda
Tue, Sep 29
StampinCronelia
1e "Tel af naar kerst!" workshop
Want een echte kerstkaart is toch veel leuker!
Sat, Oct 03
StampinCronelia, Horssen (Gld.)
Workshop "Wereld Kaartenmaakdag"!
Break out the party hats! It's World Cardmaking Day!
Fri, Oct 09
StampinCronelia
SUper Workshop Warm Hugs & Cadeauseizoen
Met heel veel gave Stampin' Up!-materialen!
Fri, Oct 16
Brasserie de Rosmolen
StempelBingo! in De Rosmolen
Kom naar een gezellige creatieve avond en maak kans op mooie Stampin' Up!-prijzen!
Sat, Oct 17
De Tuinen van Appeltern
Herfstworkshop "Krans Decoreren" in De Tuinen van Appeltern
Tue, Oct 20
StampinCronelia
Workshop 'Boho Indigo Product Medley'
Eén van de mooiste en meest veelzijdige sets uit de jaarcatalogus!
Sat, Oct 24
StampinCronelia - Horssen (Gld.)
GRATIS Teammiddag StampinCronelia
Een gezellige workshopmiddag inclusief lunch voor teamleden van StampinCronelia!
Wed, Oct 28
StampinCronelia
Workshop 'Trimming The Town'
Een workshop boordevol producten!
Sat, Oct 31
StampinCronelia
2e "Tel af naar kerst!" workshop
Want een echte kerstkaart is toch veel leuker!
Sat, Nov 14
StampinCronelia
3e "Tel af naar kerst!" workshop
Want een echte kerstkaart is toch veel leuker!
Thu, Nov 19
Studio StampinCronelia, Horssen (Gld.)
Sinterklaas Workshop
Maak leuke cadeaulabels en meer voor jouw Pakjesavond!
Sat, Nov 21
Studio StampinCronelia, Horssen (Gld.)
Workshop Advent box
Tel af naar kerst met deze veelzijdige adventsdoos!
Tue, Nov 24
Studio StampinCronelia
Speciale Workshop Paper Pumpkin
Sat, Nov 28
In je eigen huis!
StempelFestijn In Een Doos
Wanneer het jóu uitkomt geniet je van creativiteit en gezelligheid!
Sat, Nov 28
StampinCronelia - Horssen (Gld.)
StampinCronelia's Winter StempelFestijn
Geniet een dag lang van creativiteit en gezelligheid!
Sat, Nov 28
StampinCronelia, Horssen (Gld.)
StampinCronelia's Winter StempelFestijn in de middag
Geniet een middag lang van creativiteit en gezelligheid!
Sat, Dec 12
StampinCronelia
4e "Tel af naar kerst!" workshop
Nu is de tijd om kerstkaarten te versturen!

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

  • Facebook Social Icon
  • Instagram
  • YouTube
  • Pinterest Social Icon

©2019 StampinCronelia.. All rights reserved.